ewasquad.pl

Forum Ekipy Weteranów Army
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 9:13

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Jesteś za wprowadzeniem staminy?
Tak 57%  57%  [ 4 ]
Nie 43%  43%  [ 3 ]
Liczba głosów : 7
Autor Wiadomość
Post: 10 kwie 2016, 23:52 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2016, 15:22
Posty: 60
Jestem za wprowadzeniem staminy w grze. Wiem ze będzie to trochę pracy, nowa wersja misji ma ją włączoną (mogę się mylić), niestety jeśli by wprowadzić nową wersję misji zostanie utracona edycja obecnej.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2016, 18:11 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2013, 9:33
Posty: 21
Też jestem za tym rozwiązaniem, wtedy nie biegali byście wszyscy jako żywy arsenał z 5 pociskami ppanc każdy + skrzynia granatów i co tam się jeszcze zmieści. Tylko ciężko będzie się grało jak będą 3 osoby na serwerze i jeszcze każdy pobiegnie w swoją stronę.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2016, 18:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2016, 15:22
Posty: 60
Owszem, zgadzam się DAP, jest to w 100% prawda, lecz rozgrywka była by ciekawsza. No tak jak piszesz... każdy pobiegnie w swoją stronę.

Osobiście noszę 2x pocisk rpg +1 w granatniku + apteczka + 3x media + 13 mag naboi+ 10 granatów dymnych + 5 zapalajacyh i 5zwykłych...
To wszystko mi wstarczy bu przez ten czas jaki gram nie korzystać z arsenału.
Stamina wprowadziła by większą interakcje z mobile arsenał. Nie będzie to już mobile spawn, tylko obiekt który jest ważny.
W ace3 lubię rozwiązanie gdzie nie ma mobile spawn i arsenału w pojazdach, wolę skrzynki z zaopatrzeniem, gdzie pilot czy odpowiednia jednostka musi dostarczyć zaopatrzenie. Minus jest taki że Ace3 ma zaawansowany system medyczny, który jest dobry gdzie się gra z teamem.
Dodanie staminy to czas by edytować misję.
Są jakieś plany na zmianę mapy w liberacji, ale to kwestia czasu.
Według mnie to są tu plusy i minusy.
Każdy preferuje inna grę i nie wypowiem się za innych. :D


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2016, 19:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 21:23
Posty: 50
Dobrze, niech każdy zagłosuje w ankiecie. Jeśli głosowanie przejdzie na TAK to włączymy staminę i zobaczymy jak się nam będzie grało.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 11 kwie 2016, 23:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 kwie 2016, 1:01
Posty: 8
Mierzcie siły na zamiary, stamina jest fajna ale jak są ludzie i grają w jakiejś koordynacji ze sobą. Spójrzmy prawdzie w oczy, rzadko jest zgrana paczka do gry. Średnia ilość osób online na serwerze nie nadaje się na staminę !


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 12 kwie 2016, 17:13 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2013, 18:55
Posty: 25
chyba jestem z niewielu na nie, nie jestem zwolennikiem zaawansowanej symulacji, wole sobie pobiegać z czym mi się tak naprawdę podoba i ile zdoła zapakować moj plecak, ale to moje zdanie. Czasem są gracze gdzie o wszystko sie czepiają nie bierz tego nie bierz tamtego, ja jestem zadania że to tylko gra i nie ma co się spinać


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 21 kwie 2016, 16:18 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 kwie 2016, 20:50
Posty: 17
Jestem przeciw wprowadzeniu staminy jeśli nie wprowadzamy ace itp to po co częściowo to "urealistyczniać" jakby wprowadzić pełny pakiet to byłoby spoko (aczkolwiek wielu ludzi miało by problem z systemami medycznymi zatyczkami itp...) ale to moje zdanie w tej sprawie.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 24 kwie 2016, 23:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2016, 15:22
Posty: 60
Temat zamknięty.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
kuchnie na wymiar gliwice
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group Dawkowanie Alveo - Suplementy diety - naturalne zdrowie nowoczesne kuchnie warszawa