ewasquad.pl

Forum Ekipy Weteranów Army
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 15:33

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 09 maja 2016, 14:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2016, 15:22
Posty: 60
Jak w temacie. Dało by rade zrobić coop na styl powstania warszawskiego? Zrobić jakąś paczke z mundurami, broniami i pojazdami tamtego oresu. Nie jest to proste i szybkie działanie wiec można użyć zamienników.

W mieście umieścić radia z utworami.

Od siebie dodam utwór "Hemp gru- 63 dni chwały" który był pomysłem na tą misję.

Przykładowo jesteśmy w miescie (uzbrojeni), godzina gry ustawiona na 16.55, gdy w miescie (nie koniecznie warszawa) jest spokój. Dobija godzina 17.05 włącza się dźwięk nadlatujacych bąbowców (i charakterystycznego dźwięku bomb). Miasto jest zniszczone, w 10 minut każdy może zakończyć coop (ktoś może przeżyć(walka trwa do konca)). Sporo naszych AI, dodane dźwięki ofiar, ciche dźwięki płaczu, krzyku. AI (Niemcy) nacieraja na miasto (używając trigger'ów) ruszają i się zatrzymują (aż dojdą do miasta(ich skill nie za duży)). (Używając trigger'ów) nasze oddziały cofają się gdy tamci nacieraja.

Ogólnie z tego co mi wiadomo +- co 10 powstanie był uzbrojony, nasz (player) ekwipunek to np. 2 osoby mają karabin, bez broni osobistej, reszta ma tylko broń osobistą. Mile widziana czerwono-biala opaska na ramie Inne uzbrojenie zdobywamy od poległych kolegów, AI (szpiegowskie oddziały niemieć w miescie).
Zakończenie to duże wsparcie nacierających niemiec, przez co w ciągu około 30 min każdy z nas byłby w 100% martwy(takie zakonczenie). Misja mogła by trwać do maks 4godzin., lub rozłożyć "63 dni chwaly" na kampanię.

W tej misji cicho grajace utwory, krzyki, placz miałyby największe znaczenie dodając klimatu.


Jeśli ktoś by się podjął takiej misji, jako że jestem Polakiem to prosiłbym o dodanie na koniec krótkiego info o powstańcach, a na początku misji, gdy każdy będzie juz gotowy, uprzedzić to marszem i minutą ciszy.



Tyle ode mnie :)


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2016, 16:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 kwie 2016, 18:03
Posty: 9
Wątpie żeby pomysł wypalił. Strasznie dużo roboty tzn. trzeba zrobić modyfikacje oraz mapę no chyba że już jakąś masz. Ponadto wydaje mi się że taka misja potrzebowałaby bardzo wydajnego serwera. :?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2016, 16:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2016, 15:22
Posty: 60
mapa hmmm. możne być byle jakie miasto z modelem destrukcji budynków. Nalot bombowy wydaje mi się ze serwer by utrzymał. Wydaje mi się że największy problem to zebrać addony w jeden mod.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2016, 16:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2013, 18:02
Posty: 38
Fantastyka, aktualnie łatwiej sklecić operację osadzoną w uniwersum star worsów niż cokolwiek co w pełni działa a dzieje się w I poł. XX w. (nie mówiąc o tak specyficznym koncepcie). Mam na myśli to, że ze względu na brak zasobów nie jest i raczej nie będzie to możliwe.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 09 maja 2016, 19:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2016, 15:22
Posty: 60
no to temat można zamknąć


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
kuchnie na wymiar gliwice
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group Dawkowanie Alveo - Suplementy diety - naturalne zdrowie nowoczesne kuchnie warszawa