ewasquad.pl

Forum Ekipy Weteranów Army
Dzisiaj jest 27 kwie 2024, 17:35

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]




Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Post: 25 cze 2016, 21:34 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 lut 2016, 15:22
Posty: 60
Witam Tych co jakiś czas odwiedzają forum i TS.
Mam kilka pytań.
Sprawa wygląda następująco:

Czy ktoś zajmuje się tworzeniem misji? Ostatnio mało się dzieje, mało jest graczy i mało rozgrywek.
Dogadanie się z innymi grupami by rozegrać z nimi coop.
Wypromować grupę.
Jako ze w grupie jest nas już trochę lecz niektórych nie widać trochę czasu, jestem za tym by zostawić aktywne osoby a reszte odłączyć od grupy.

Co do misji, ciekawi mnie opcja np. misja na maks 2godz. Nie jest az tak wymagająca do stworzenia.

Ktoś coś?


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 26 cze 2016, 18:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 wrz 2013, 18:55
Posty: 25
1 Czy ktoś zajmuje się tworzeniem misji? Ostatnio mało się dzieje, mało jest graczy i mało rozgrywek.
2 Dogadanie się z innymi grupami by rozegrać z nimi coop.
3 Wypromować grupę.
4 Jako ze w grupie jest nas już trochę lecz niektórych nie widać trochę czasu, jestem za tym by zostawić aktywne osoby a reszte odłączyć od grupy.

odp
1 Tworzeniem misji zdaje się jest od tego Krzychu i Waffel
2 Jeżeli znasz jakąś grupe można się dogadać, kwestia modów i kto zrobi takiego coopa na to trzeba czasu
3 Nic nie stoi na przeszkodzie piszcie reklamujcie gdzie tylko się da :)
4 hmmm myślę że ten pkt nie przejdzie, co masz na myśli aktywne osoby ?? server jest publiczny wchodzi i gra kto chce nie ma sprawdzania frekwencji


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Post: 27 cze 2016, 23:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 mar 2014, 21:23
Posty: 50
Pozwól Piter, że uściślę twoją pierwszą odpowiedź. Owszem ja i Waffel jesteśmy od robienia misji z tym że ja tylko robię/przerabiam misje publiczne. Uważam, że tworzenie misji jednorazowych typowo coop-owych i liniowych jest po pierwsze stratą czasu, po drugie dla twórcy misji granie w taką misję jest w ogóle nie ciekawe. Bo co niby może mnie zaskoczyć skoro wiem gdzie ustawiłem wrogie jednostki i kiedy zaatakują.

Chcecie pograć w zespole? Proszę bardzo, jest forum, można napisać kiedy się zgrywamy (dzień, godzina) i ci co ze mną kiedyś grali w Liberation na Altisie dobrze wiedzą, że na misji publicznej można grać jak na coopie. Wybrać dowódcę, dowódca wyznacza cele, teamy, uzbrojenie, pojazdy, wsparcie z powietrza itd i ogień.

Druga sprawa. Niech każdy z Was drodzy koledzy zada sobie najpierw pytania "Co ja zrobiłem dla grupy by było w niej lepiej? Czy zadałem sobie trud i wspomogłem kolegów robiących misje choćby pomysłem na misję, ciekawym skryptem do misji?
Czy zacząłem uczyć się wogóle robić misje? Zajrzałem wogóle do edytora msji?"

Odpowiem za Was... Nie. Bo to za ciężko, bo nie znam języka angielskiego. Bo nie mam czasu. Bo ku.wa lepiej grać w CSy lub w inne gry. Lepiej grać w Wastelandy i Altis lajwy. Lepiej czekać aż inni zrobią misję i narzekać i dalej mieć wyje.ane.


Na górę
 Wyświetl profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
kuchnie na wymiar gliwice
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Group Dawkowanie Alveo - Suplementy diety - naturalne zdrowie nowoczesne kuchnie warszawa